Akademik Akmal Saidov bilan “Yangi O‘zbekiston strategiyasi va yuridik ta’lim” mavzusida uchrashuv tashkil etiladi
Toshkent davlat yuridik universitetida Oliy Majlis Qonunchilik palatasi Spikerining birinchi o‘rinbosari,  Inson huquqlari bo‘yicha Milliy markaz direktori, akademik, yuridik fanlar doktori, professor Akmal Saidov bilan uchrashuv o‘tkaziladi.
“Yangi O‘zbekiston strategiyasi va yuridik ta’lim” mavzusida o‘tkazilayotgan uchrashuv erkin suhbat tarzida tashkil etiladi va 23-aprel 09:30 da universitet katta majlislar zalida boshlanadi.
Uchrashuvda barcha talaba va professor-o`qituvchilar ishtirok etishi mumkin.
Tadbirda ishtirok etishni istaganlar quyidagi link orqali ro‘yxatdan o‘tishi lozim: https://forms.gle/YuRAgCz6cnDnJBi1A

Будет организована встреча с академиком Акмалем Саидовым на тему «Стратегия Нового Узбекистана и юридическое образование»
В Ташкентском государственном юридическом университете состоится встреча с первым заместителем Спикера Законодательной палаты Олий Мажлиса, директором Национального центра по правам человека, академиком, доктором юридических наук, профессором Акмалем Саидовым.
Встреча на тему «Стратегия Нового Узбекистана и юридическое образование» пройдет в форме открытого диалога и начнется 23 апреля в 09:30 в большом конференц-зале университета.
Во встрече могут принять участие все студенты и преподаватели.
Желающим принять участие в мероприятии необходимо зарегистрироваться по ссылке: https://forms.gle/YuRAgCz6cnDnJBi1A